Müük / Hooldus: +372 6180099
Tehniline tugi: 1211 (1.99€/minut)

NEXT.ONE BALLET PINK SILICONE CASE FOR IPHONE 14 PLUS MAGSAFE COMPATIBLE

Tootekood: IPH-14MAX-MAGSAFE-PINK

NEXT.ONE BALLET PINK SILICONE CASE FOR IPHONE 14 PLUS MAGSAFE COMPATIBLE

SKU: IPH-14MAX-MAGSAFE-PINK

 • Tootehind
  33,00 €
 • NEXT ONE'i disainitud silikoonist kaitseümbris ühildub MagSafe'iga, kaitseb nutitelefoni kriimustuste ja kukkumistel tekkiva kahju eest. Loodud spetsiaalselt sinu iPhonele, kaitseümbrise mikrokiust sisu kaitseb nutitelefoni kriimustuste eest. Väline silikoon on puudutades pehme ja õrn, kuid sobib hõlpsaks kasutamiseks. Kaitseümbris ühildub juhtmevaba laadijaga ja kontaktivabade maksetega.
   
  Tänu sisseehitatud magnetitele, mis püsivad ideaalselt iPhone 14 vastas, käib kaitseümbrise kinnitamine ja eemaldamine nagu võluväel. Ideaalselt joondatud magnetid muudavad juhtmevaba laadimise kiiremaks ja lihtsamaks kui kunagi varem. Kui on aeg laadida, siis lihtsalt jäta ümbris oma iPhone'ile peale ja ühenda MagSafe'i laadija või aseta nutitelefon oma Qi-sertifikaadiga laadijale.
   
  Kõigil nuppudel on täpsed väljalõiked: nii säilitatakse puutetundlikkus ja kerge juurdepääs kõigile portidele. Meie kaitseümbrised on vastupidavad kriimustustele. Kõik NEXT ONE’i tootmise aspektid – kontseptsioonist valmistooteni – on sisemiste testimisprotsesside tulemus, mis garanteerivad meile, et sinu kaitseümbris kindlalt kaitseb su telefoni kukkumistest tingitud kahjustuste eest, kuid samas näeb suurepärane välja ning säästeb sinu aega ja raha.
   
  Sõrmejälje- ja tolmukindel: valmistatud esmaklassilisest silikoongeelist ja täiustatud kaasaegse kattetehnoloogiaga, ülimalt pehme, kriimustus- ja mustuskindel. Kaitseümbris on valmistatud vedelast silikoonist, mis on katsudes siidiselt pehme, samas on kindlalt nutitelefoni ümber, kaitstes ja lisades värvi.
   
  Pehmest mikrokiust sisevooder kaitset sinu iPhone’i kriimustuste eest. Kuid valid NEXT ONE, siis ära unusta, mis muudab kaitseümbrise suurepäraseks.
   
  Täielik katvus: kaitseümbris katab telefoni nuppe ja kaameraosa, samas kaitseb ekraani. Ülestõstetud serv kaitseb ekraani ja kaamerat kriimustuste eest, mis tekivad otsesel kokkupuutel pealispindadega. Kaitseümbris ühildub juhtmevaba laadijaga.
  Üliõhuke korpus ja juhtmevaba laadimine: korpus on väga õhuke, katsudes mõnus ja pakub suurepärast kasutuskogemust.
   
  Omadused:
  • loodud ideaalseks sobivuseks sinu iPhonega;
  • mikrokiust sisevooder kaitseb iPhone'i kriimustuste eest;
  • väline silikoon on puudutades mõnus;
  • täiustatud kaitse iPhone'i kaamerale, tänu 0,5 mm kaitsekihile kaamera ümber;
  • ühildub juhtmevaba laadijaga ja kontaktivabade maksetega.