Müük / Hooldus: +372 6180099
Tehniline tugi: 1211 (1.99€/minut)

NEXT.ONE CLEAR SHIELD CASE FOR IPHONE 14 PLUS MAGSAFE COMPATIBLE

Tootekood: IPH-14MAX-MAGSAFE-CLRCASE

NEXT.ONE CLEAR SHIELD CASE FOR IPHONE 14 PLUS MAGSAFE COMPATIBLE

SKU: IPH-14MAX-MAGSAFE-CLRCASE

 • Tootehind
  29,90 €
 • NEXT ONE'i disainitud ja MagSafe'iga ühilduv kaitseümbris on valmistatud akrüülkiust, mis on katsudes mõnus ja kaitseb sinu telefoni võimalike mehhaaniliste põrutuste ja kriimustuste eest.
   
  Magnetiline juhtmevaba kiirlaadimine: mangetringidesse sisseehitatud 38 kvadrupoolset magnetit garanteerivad automaatse joonduse MagSafe’i laadimisseadmega. Magnetiline juhtmevaba kiirlaadimine 360-kraadise pöördega. 10 x tugevam magnetiline adsorptsioonijõud, ilma signaalihäireteta.
   
  Löögikindel konstruktsioon: hübriidkorpuses on ühendatud lööke summutav TPU ja vastupidavast plastikust valmistatud kriimustuskindel tugi.
   
  Ekraani ja kaamera kaitse: tänu kaamera ümber asetatud 0,5 mm kaitsekihile tagab NEXT ONE’i kaitseümbris iPhone'i kaamerale täiustatud kaitse.
   
  Antioksüdatsioon: korpus on valmistatud lööke summutavast TPU-st ja on varustatud PC-s valmistatud vastupidava tagapaneeliga. Kõik materjalid ja katted on optimeeritud, et vältida aja jooksul kollaseks muutumist.
   
  Disain, mida on lihtne kasutada: mugav haare, tundlikud nupud, täpne väljalõige – see kõik on NEXT ONE’i kaitseümbris iPhone'ile.
   
  Lihtne kasutada: täpne lõige ja suur port sobivad enamiku juhtmetega, nuppude vajutamine on lihtne ning need on täielikult kaetud. Sakiline serv muudab seadme paigaldamise ja eemaldamise lihtsaks ilma telefoni kahjustamata või kriimustamata.
   
  Suurepärane kaitse: iPhone 14 magnetümbristel on turvapadja konstruktsioon. Nutitelefoni kukkumisel kaitseb NEXT ONE’i kaitseümbris nutitelefoni kahjustuste eest.
   
  Omadused:
  • loodud ideaalselt sobima sinu iPhonega;
  • iPhone'i kaameral on täiustatud kaitse, tänu 0,5 mm kaitsekihile kaamera ümber;
  • ühildub juhtmevaba laadijaga ja kontaktivabade maksetega;
  • kaitseümbris ühildub kõigi MagSafe'i tarvikutega.