Müük / Hooldus: +372 6180099
Tehniline tugi: 1211 (1.99€/minut)
Mac ja iPhone on sinu ettevõtte jaoks loodud
Apple’i seamed muudavad ettevõtluse paremaks, sest Apple’i riist- ja tarkvara töötavad koos, et anda töötajatele jõudu ja paindlikkust kõiges, mida vaja teha - olgu see siis idufirma käivitamine, laiendus või globaalse ettevõtte juhtimine.
Hind alates (ilma km) 683 € Kuumakse alates (ilma km) 20,00€/kuus.
0% sissemakse
Anna ekstra jõudlust tiimi produktiivsusele Apple M1 kiibiga
Mac ettevõtetele.
Supervõimed annab Apple M1 kiip
Apple Silicon muudab kõike. Vali nelja võimsa kiibi vahel - M1, M1 Pro, M1 Max või M1 Ulta. Igaüks neist tagab ülikiire töötlemise ja uskumatu energiatõhususe. Lühidalt - Apple Silicon ajendab läbimurret. Sinu terve tiimi jaoks.
Apple Silicon muudab kõike. Vali nelja võimsa kiibi vahel - M1, M1 Pro, M1 Max või M1 Ulta. Igaüks neist tagab ülikiire töötlemise ja uskumatu energiatõhususe. Lühidalt - Apple Silicon ajendab läbimurret. Sinu terve tiimi jaoks.
 • Kuni 2x kiirem Exceli jõudlus
 • Kuni kiirem veebirakenduste reageerimisvõime
 • Kuni kiirem brauseri graafika
Rohkem infot
16 miljardit transistorit mahutav Apple M1 kiip mahutab protsessori, graafikakaardi, Neural Engine, I/O ja palju muud.
Sulge
M1 on loodud spetsiaalselt Apple’i jaoks - see on Mac 8 tuumaga CPU, kuni 8 tuumaga GPU ja 16 tuumaga Neural Engine, I/O ja veelgi rohkem elemente mahutav üks väike kiip.
M1 Pro on täiesti uus professionaalsuse tase – see on Mac, 10 tuumaga CPU, 16 tuumaga Neural Engine. See tagab 1,7 korda kõrgema jõudluse kui uusim sama võimsusega 8 tuumaga PC sülearvuti kiip. Koos M1 Pro’ga teostad kergesti ka kõige keerulisemad projektid.
M1 max on kõigi aegade võimsaim professionaalne sülearvuti.
See on 10 tuumaga CPU, kuni 32 tuumaga GPU ja 16 tuumaga Neural Engine kiip. M1 Max tagab maksimaalsel režiimil töötades kõrgema jõudluse ja tarvitab 40 % vähem energiat kui professionaalidele mõeldud kompaktne PC arvuti kõrge jõudlusega eraldiseisva GPU`ga.
Täiesti uus M1 Ultra - võimsaim kiip personaalarvutis.
M1 Ultra CPU-d võimendavad suure jõudluse ja tõhususega tuumasid, kokku kui 20 protsessorituuma, et pakkuda tööstusharu juhtivad jõudlust vati kohta. Kuni 64 GPU tuuma pakuvad tohutut graafikajõudlust. Ning kuni 32 Neural Engine’i tuuma sooritavad kiirendatud masinõppe ülesannete jaoks kuni 22 triljonit toimingut sekundis. Võrreldes kiireima 16-tuumalise lauaarvutikiibiga pakub M1 Ultra kuni 90% suuremat jõudlust samas võimsusvahemikus. Ning M1 Ultra suudab pakkuda arvutikiibi tippjõudlust kasutades 100 vatti vähem võimsust.
Uue 16-tollise MacBook Pro aku võib kesta kuni
21 tundi
Terve päeva kestev aku
Uue M1 kiibiga MacBook Air aku kestab 18 tundi ning uue 16-tollise MacBook Pro aku koguni 21 tundi.
Rohkem infot
Uus MacBook Air aku kestab kuni
18 tundi
Uue 16-tollise MacBook Pro aku kuni
21 tundi
Terve päeva kestev aku

Apple Silicon ja maxOS Monterey võimaldavad sülearvutil töötada ühe laadimisega kuni 21 tundi.

Uskumatu aku tööiga- kuni 18 tundi - MacBook Air võimaldab töötada kus iganes, kuidas iganes ning kui pikalt ise soovid.

Sulge
Kuni 5 korda kiirem graafika
Uue M1 kiibiga MacBook Air’is on maailma kiireim sülearvutisse integreeritud graafikasüsteem
M1 kiibiga MacBook Air võib töödelda intensiivsemaid graafikaprojekte kui kunagi varem.. Esimest korda võivad sisuloojad töödelda ja häirimatult jälgida mitut 4K kvaliteediga videovoogu.
Rohkem infot
14- ja 16- tollised MacBook Pro mudelid on varustatud M1 Pro või M1 Max kiipidega, mis tagavad võrreldamatu jõudluse.
 • Saad hallata miljoneid 3D mudeleid rakenduses Cinema 4D
 • redigeerida kuni seitset 8K ProRes videovoogu rakenduses Final Cut Pro
 • või korrigeerida värve HDR 8K 4444 ProRes videos. Ja kõike seda montaažistuudiota.
Uus MacBook Pro kõigi aegade parim sülearvuti ekraan
Liquid Retina XDR - kõigi aegade parim sülearvuti ekraan; ekstreemselt suure dünaamilise eraldusvõime ja 1 000 000:1 kontrastiga. Iga MacBook Pro ekraan on tehases kalibreeritud. Sinna on integreeritud professionaalsed režiimid HDR värvide korrigeerimiseks, pilditöötluseks, disainiks ja trükiks ettevalmistamiseks.
Sulge
Kujuteldamatu suurusega mälu
M1 kiibiga MacBook Air’is võib olla kuni 16 GB, aga M1 Max kiibiga MacBook Pro’s koguni kuni 64 GB eriti kiiret ühismälu, et kõik sujuks laitmatult - kiiresti ja sujuvalt.
Rohkem infot
Kujuteldamatu suurusega mälu
 • MacBook Air M1 kiibiga
 • MacBook Pro M1 Max kiibiga
 • kuni 16 GB ülikiiret ühismälu
 • kuni 64 GB ülikiiret ühismälu
 • kuni 2 TB SSD
 • kuni 8 TB SSD
Suure läbilaskevõime ja väikse latentsusega mälu võimaldab tagada andmete tõhusa jagamise CPU, GPU ja Neural Engine vahel, et kõik toimingud kulgeksid kiiresti ja sujuvalt.
Sulge
Uued Mac arvutid töötavad suurepäraselt sulle juba tuttavate rakendustega
Mac toimib suurepäraselt:
Rakendused, mis annavad tööle supervõimed
Kõik produktiivsuseks ja koostööks vajalikud rakendused ettevõtetele töötavad Macis suurepäraselt - alates Microsoft 365’st ja Google Workspace’ist kuni Zoomi ja Dropboxini. Ning tänu Apple M1 kiibile töötavad iPhone’i ja iPad’i rakendused nüüd ka Macis.
Mac ja iPhone on üksteise jaoks loodud
Mac on tunnetuslikult täpselt sama nagu teised Apple tooted, mida töötajad teavad ja armastavad - ning need toimivad koos eriti sujuvalt. Kopeeri ja kleebi erinevates seadmetes. Kasuta Handoff funktsiooni, et alustada e-mail ühes seadmes ning lõpetada teises. Skaneeri dokument otse Maci. Ning vasta kõnedele ükskõik mis seadmes.
Mitmete samade sisseehitatud funktsioonide ja rakendustega töötavad Mac ja iPhone sujuvalt koos, et tõsta produktiivsust. Kopeeri ja kleebi erinevates seadmetes. Skaneeri dokument otse oma Maci. Ning võta kõnesid vastu ükskõik kus.
Rohkem infot
Vasta kõnedele ja saada SMS sõnumeid otse Mac arvutist
Maci ja iPhone'iga saad vastu võtta ja vastata SMSsõnumitele ning vastata kõnedele otse oma Macist. Ning helistamine Maci abil on sama lihtne kui helistada iPhone nutitelefoniga - lihtsalt vali number kontaktidest, sõnumist, kalendrist või veebilehitsejast.
Universaalne failide kopeerimine
Kopeeri tekst, fotod või videosalvestised ühes Apple seadmes ja kleebi need teise.
Handoff funktsioon
Alustad e-maili kirjutamist oma iPhone telefonis ja soovid lõpetada Mac arvutis? Või alustad aruande koostamist Mac arvutis, kuid soovid jätkata iPhone telefonis sel ajal kui kohtumisele sõidad? Handoff funktsioon võimaldab seda. Kui sinu Apple seadmed on üksteise lähedal, saavad nad ühes seadmes tehtava edastada automaatselt teise.
Skaneeri või pildista otse oma Maci
Pildista oma iPhone telefoniga lähedalasuvat objekti või skaneeri dokument ja see kuvatakse automaatselt sinu Mac`is.
AirDrop funktsioon
AirDrop funktsioon võimaldab väga lihtsalt jagada faile Maci ja iPhone´i vahel. Vaid mõne lihtsa klõpsuga saad võtta faili oma Maci mis tahes kaustast ja saata AirDropi abil lähedal asuvasse Maci, iPhone'i või iPadi. Kuna AirDrop töötab peer-to-peer võrgus, saad andmeid iPhone'ist Maci edastada juhtmevabalt ning Interneti-ühenduseta.
Sulge
Alustamine uue Maci kasutamisega?
Pole midagi lihtsamat!
Maci kasutuselevõtt Zero touch juurutamise abil
Apple Business Manager abiga saate seadmeid hõlpsalt käivitada ja hallata, olenemata kas töötaja viibib teises linna otsas või teisel pool maailma.
Apple Business Manageri abil saab seamed otse töötajatele levitada ning need töötavad suurepäraselt otse karbist võttes, ilma et oleks tarvis käsitsi seadistada. Olenemata kas ettevõttel on kümme või kümme tuhat seadet, teeb Apple Business Manager nende haldamise lihtsaks ja turvaliseks.
Mac sobib ettevõtetele kus pole IT osakonda
Maci kasutamine on intuitiivne ning seda on lihtne hallata - see sobib ideaalselt ettevõtetele, kus IT osakonda ei ole.
Maci kasutamine on intuitiivne ning seda on lihtne hallata. Sujuv seadistamine ja Apple Migrant Assistant aitavad Maci kiiresti töövalmis seada. Selle usaldusväärne riistvara ei vea Sind alt, seega sobib täiuslikult IT toeta ettevõtetele.
Rohkem infot
Sulge
Sisseehitatud turvalisus
Mac on loodud isikuandmete ja ettevõtte teabe kaitsmiseks.

Mac on planeedi kõige turvalisem personaalarvuti tänu sisseehitatud funktsioonidele nagu riistvaraga kinnitatud turvaline alglaadimine, käigupealt krüptimine, Touch ID ja Gatekeeper.

Kui seaded on installeeritud, saab IT hallata ja kaitsta ettevõtte andmeid tänu MDM-i kaudu kättesaadavaks tehtud sisseehitatud turvafunktsioonidele ja täiendatavatele juhtelementidele. Rakenduste ühised raamistikud võimaldavad seadme konfigureerimist ja pidevat haldamist.

Rohkem infot
Secure Enclave
Kaasprotsessor loob kiibi tasemel aluse sellistele kriitilistele turvafunktsioonidele, nagu Touch ID ja Apple Pay, mis töötavad M1-ga kiiremini kui kunagi varem.
Spetsiaalne krüpteerimismoodul
Täiustatud krüpteerimisstandard AES (Advanced Encryption Standart) kaitseb krüpteerimiskoode ja tagab erakordse andmekaitse.
Activation Lock
See funktsioon aitab kaitsta sinu Maci isegi siis, kui see on kaotsi läinud, varastatud või on toimunud süsteemi viga ning see suurendab tagasisaamise võimalust. Kui seade läheb kaotsi, saad selle kaugjuhtimise teel lukustada ja oma teabe kaitsmiseks kõik privaatsed andmed kustutada. Samuti lülita sisse Lost mode, et näeksid kus on kadunud seade.
Sulge
Mac on pikas perspektiivis soodsam
Väiksema vajadusega toeteenuste ning tarkvara järgele ning kõrgema jääkväärtusega - Mac maksab pikas perspektiivis vähem.
Vähem nõudlust toeteenuste järgi, vähem tarkvara ning suurem jääkväärtus - säästud aina kogunevad. Võrreldes PC arvutiga võib üks Mac kolme aasta jooksul säästa 843€.
Rohkem infot
Sulge
Tutvu lähemalt Apple’i ärilahendustega
Võta meiega ühendust
Sulge
Mac iga töö jaoks
Hind alates (ilma km)
1874 €
Kuumakse alates (ilma km)
52.00 €/kuus
Hind alates (ilma km)
2291 €
Kuumakse alates (ilma km)
64.00 €/kuus
Hind alates (ilma km)
000 €
Kuumakse alates (ilma km)
00.0 €/kuus
Hind alates (ilma km)
000 €
Kuumakse alates (ilma km)
00.0 €/kuus
Hind alates (ilma km)
1249 €
Kuumakse alates (ilma km)
37.00 €/kuus
Hind alates (ilma km)
1433 €
Kuumakse alates (ilma km)
42.0 €/kuus
Hind alates (ilma km)
1708 €
Kuumakse alates (ilma km)
50.0 €/kuus
Hind alates (ilma km)
683 €
Kuumakse alates (ilma km)
20.0 €/kuus
Hind alates (ilma km)
000 €
Kuumakse alates (ilma km)
00.0 €/kuus

14,2”

Liquid Retina XDR-ekraan

16,2”

Liquid Retina XDR-ekraan

13,3”

Retina-ekraan

13,3”

Retina-ekraan

24”

4.5K Retina-ekraan

24”

4.5K Retina-ekraan

27”

5K Retina-ekraan

Apple M1 Pro kiip või Apple M1 Max kiip

Apple M1 Pro kiip või Apple M1 Max kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Kuni

Intel

Core i7 protsessor

Apple M1 kiip

Intel

Xeon W protsessor

Kuni

10 tuuma­­line

Protsessor

10 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

10 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

28 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

32 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

32 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

7 tuuma­­line

Graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

ADM

Radeon Pro 5700 XT graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

AMD

Radeon Pro W6800X Duo graafika­protsessor

Kuni

64 GB

ühismälu

Kuni

64 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

128 GB

mälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

1,5 TB

mälu

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

1 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

17 tundi

aku kestvus

Kuni

21 tundi

aku kestvus

Kuni

18 tundi

aku kestvus

Kuni

20 tundi

aku kestvus

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch Bar ja Touch ID

Magic Keyboard koos lukustusvõtmega

Saadaval Touch ID‑ga

Magic Keyboard koos Touch ID-ga

Magic Keyboard

Kaal

1,6 kg

Kaal

2,1 kg

Kaal

1,29 kg

Kaal

1,4 kg

Kaal

4,46 kg

Kaal

4,48 kg

Kaal

8,92 kg

Kaal

1,2 kg

Kaal

18,0 kg torn; 17,6 kg püstik

Ekraan

14,2-tolline (diagonaalis) mini-LED-taust­valgustusega ekraan

Liquid Retina XDR-ekraan

3024 × 1964 pikslit

XDR-heledus: 1000-nitine püsiheledus (täisekraan), 1600-nitine suurim heledus (ainult HDR-sisu puhul)

SDR-heledus: 500-nitine maksimaalne heledus

Lai värvigamma (P3)

True Tone tehnoloogia

Kuni 120 Hz kohanduva värskendus­sagedusega ProMotion-tehnoloogia

16,2-tolline (diagonaalis) mini-LED-taust­valgustusega ekraan

Liquid Retina XDR-ekraan

3456 × 2234 pikslit

XDR-heledus: 1000-nitine püsiheledus (täisekraan), 1600-nitine suurim heledus (ainult HDR-sisu puhul)

SDR-heledus: 500-nitine maksimaalne heledus

Lai värvigamma (P3)

True Tone tehnoloogia

Kuni 120 Hz kohanduva värskendus­sagedusega ProMotion-tehnoloogia

13,3-tolline (diagonaal) LED-taust­valgustusega ja IPS-tehno­loogiaga ekraan

Retina-ekraan

2560 × 1600 pikslit

Heledus 400 nitti

Lai värvigamma (P3)

True Tone tehnoloogia

13,3-tolline (diagonaal) LED-taust­valgustusega ja IPS-tehno­loogiaga ekraan

Retina-ekraan

2560 × 1600 pikslit

Heledus 500 nitti

Lai värvigamma (P3)

True Tone tehnoloogia

24-tolline (diagonaal) LED-taust­valgustusega ekraan

4.5K Retina-ekraan

4480 × 2520 pikslit

Heledus 500 nitti

Lai värvigamma (P3)

True Tone tehnoloogia

24-tolline (diagonaal) LED-taust­valgustusega ekraan

4.5K Retina-ekraan

4480 × 2520 pikslit

Heledus 500 nitti

Lai värvigamma (P3)

True Tone tehnoloogia

27-tolline (diagonaal) LED-taust­valgustusega ekraan
Valikuline nanotekstuurklaas

5K Retina-ekraan

5120 × 2880 pikslit

Heledus 500 nitti

Lai värvigamma (P3)

True Tone tehnoloogia

Ühe kuni 6K-ekraani ja ühe kuni 4K-ekraani tugi (ekraanid on müügil eraldi)

Kuni 12 4K-ekraani, kuue 5K-ekraani või kuue Pro Display XDR-ekraani tugi olenevalt valitud konfiguratsioonist (ekraanid on müügil eraldi)

Kaamera

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

720p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

720p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera

Traadita side

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

Liidesed

Kolm Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

HDMI liides

SDXC-kaardi pesa

Kolm Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

HDMI liides

SDXC-kaardi pesa

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Konfigu­reeritav Gigabit Ethernetiga

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks USB 3 liidest

Gigabit Ethernet

Kaks Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

Neli USB‑A liidest

Gigabit Ethernet või 10 Gb Ethernet

SDXC-kaardi pesa (UHS‑II)

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks USB‑A liidest

HDMI 2.0 liides

Gigabit Ethernet

Kuni 12 Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest, sõltuvalt valitud konfiguratsioonist

Kaks USB 3 liidest

Kaks 10 Gb Etherneti liidest

Kaheksa PCI Expressi laienduspesa (vabade pesade saadavus sõltub valitud konfiguratsioonist)

Õigusalased märkused

Teatud rakendused vajavad tellimust ning rakenduste saadavus võib piirkonniti erineda.

Handoff funktsioon toimib iPhone ja iPad seadmetes iOS 8, iPadOS või hilisema operatsioonisüsteemiga.

Ekraani suurus on väljendatud selle diagonaali mõõduga.

1 GB = 1 miljard baiti ja 1 TB = 1 triljon baiti; tegelik maht on pärast vormindamist väiksem.

Aku ekspluatatsioonikestus sõltub kasutamisest ja konfiguratsioonist. Rohkem teavet apple.com/ee/batteries.

Testimise viis Apple läbi 2020 a. oktoobris kasutades MacBook Airi eeltootmissüsteeme, millel on Apple M1 kiip, 8-tuumaline GPU, konfigureeritud 8GB RAM ja 512GB SSD. Apple TV rakenduse filmide taasesitluse test mõõdab aku eluiga esitades HD 1080p sisu, mille ekraani eredus on seadistatud nullist lugedes kaheksa peale. Aku eluiga sõltub kasutusest ja konfiguratsioonist. Rohkem infot: apple.com/ee/batteries.

Lugege lähemalt iCloud kohta - https://www.apple.com/icloud/

Testimise viis Apple läbi 2022 a. veebruaris kasutades eeltoomise Mac Studio süsteeme koos Apple M1 Max’iga, 10-tuumalise CPU ja 32-tuumalise GPU’ga ning eelproduktsiooni Mac Studio süsteeme koos Apple M1 Ultra 20-tuumalise CPU ja 64- tuumalise GPU’ga. Jõudlust mõõdetakse tööstusharu standartitega. 10-tuumalise PC lauaarvuti protsessori jõudlusandmed DDR5 mäluga Core i5-2600K testimisest. 16- tuumalise PC lauaarvuti CPU jõudlusandmed DDR5 mäluga Core i9-12900K testimisest. Jõudlustestid viiakse läbi konkreetsete arvutisüsteemide abil ja need kajastavad Mac Studio ligikaudset jõudlust.