Müük / Hooldus: +372 6180099
Tehniline tugi: 1211 (1.99€/minut)

Koolitused

 • Koolituse broneerimiseks võta ühendust meie koolitusjuhiga: saada e-mail.

 • Apple Mac pakub rohkelt võimalusi enda arvutielu oluliselt mugavamaks ja efektiivsemaks muuta. Intuitiivne Mac’i kasutajaliides on aga just sel põhjusel erinev Windowsist. Soovime, et Apple Mac kogemus oleks kohe esimesest päevast superhea ja kutsume osalema nii ettevõtjaid kui tavakasutajaid.

  Kursus alustajale:

  • Sobib Mac’il alustajale ja varasemale Windowsi kasutajale
  • Uurime nuppe ja vaatame kuidas kojamehed tööle käivad.
  • Vaatame lihtsaid ja kasulikke funktsioone
  • Anname ülevaate Apple arvuti tasuta programmidest
  • Räägime loogika erinevustest Windowsiga
  • Vaatame peamiseid funktsioone millega Mac enda kasuks tööle panna.

  Koolituse läbinu oskab:

  • Kasutada efektiivselt ja mugavalt Mac arvutit
  • Teab lihtsaid ja ägedaid funktsioone, mis on Apple kasutajate lemmikud.
  • Saab aru miks ta enam Windowsi peale tagasi minna ei soovi.

  Loe lisa. "Äripäev: Pane Mac enda kasuks tööle"

  Kestvus: 3,5h
  Hind: 99€

  Koolitus toimub Tartu mnt. 50A esindussalongis.
  Hind kehtib ühele inimesele. Grupi suurus on kuni 4 inimest.

 • Konsultatsioon Apple kasutajale, kes soovib lahendada enda jaoks konkreetseid murekohti Maci, iPadi või iPhone kasutuses, mida ei paku muud koolitused.

  Konsultatsioon on personaalne ja mõeldud ühele inimesele.

  Kellele mõeldud?

  Konsultatsioon on oodatud kõik, kes soovivad personaalset lähenemist ühele konkreetsele murele või ainult ühte osa Mac OS kursuse sarja programmist.

  Konsultatsiooni broneerides palume mõne lausega kirjeldada, mille osas sooviksite targemaks saada.

  Kestvus: 30-60 min
  Hind: 29-49€

 • Photos

  Photos on lihtne fotohaldus tarkvara. Ideaalne vahend koduse fotoalbumi korrastamiseks ning sobib ka ettevõtte tootepiltide halduseks. Õpime, kuidas luua albumeid ja sorteerida pilte – kes, kus ja millal, kuidas pilte töödelda ja muuta keskpärased fotod suurepärasteks ning kuidas pilte läbi sotisaalmeedia sõpradega jagada või luua trükitavad fotoalbumid diivanil sirvimiseks.

  Kestvus: 1h
  Hind: 79€

  Hind kehtib ühele inimesele.

  iMovie

  iMovie on videotöötlustarkvara – koduvideote ning muu videomaterjali haldamiseks ja töötlemiseks. iMovie abil on lihtne eraldada oluline ebaolulisest ja vormida tulemus Filmiks. Õpime, kuidas iMovie abil töödelda ja miksida videoklippe, lisada eriefekte ning luua lõbusaid filmitreilereid kasutades iMovie teemapakette. Lisaks käime läbi kuidas jagada tehtud filme läbi sotsiaalmeedia – Youtube ja Vimeo.

  Kestvus: 1h
  Hind: 79€

  Hind kehtib ühele inimesele.

  Numbers

  Numbers on tarkvara tabelhalduse jaoks. Numbersi abil saad luua tabeleid, graafikuid ning teostada keerukaid arvutustehteid, kasutades automatiseeritud valemeid. Õpime, kuidas Numbersi abil tabeleid luua, arvutustehteid teostada ning tabel visuaalselt ilusaks muuta. Samuti vaatame, kuidas olemasolevad andmed graafikuteks vormistada ja kuidas algandmetest soovitud informatsioon leida. Numbers sobib ideaalselt ka väikse ettevõtte raamatupidamise haldamiseks.

  Kestvus: 1h
  Hind: 79€

  Hind kehtib ühele inimesele.

  Pages

  Pages on tekstitöötlusprogramm, mis võimaldab koostada mitmesuguseid dokumente, küljendada neid vastavalt vajadusele ja salvestada neid kõikides enamlevinud formaatides. Õpime, kuidas valida erinevate blankettide seast enda töö jaoks sobiv põhi. Koostame erinevaid dokumente, muutes teksti asetust, väljanägemist ja vormingut. Lisame dokumentidele pilte ja tabeleid ning näitame, kuidas seda kõike graafiliselt veelgi säravamaks muuta.

  Kestvus: 1h
  Hind: 79€

  Hind kehtib ühele inimesele.

  Keynote

  Keynote on tarkvara esitluste loomiseks. Keynote abil on lihtne koostada visuaalselt atraktiivseid presentatsioone, mis jätavad professionaalse mulje. Õpime, kuidas Keynote abil presentatsioone luua, lisada pilte, graafikuid, videot ja heli, kuidas luua oma temaatilisi põhjasid ja importida näiteks PowerPointist olemasolevat sisu. Lisaks vaatame, kuidas Apple iOS seadmeid kasutades presentatsiooni säravalt esitada.

  Kestvus: 1h
  Hind: 79€

  Hind kehtib ühele inimesele.