Müük / Hooldus: +372 6180099
Tehniline tugi: 1211 (1.99€/minut)

Vaheta oma vana seade uue Apple'i seadme vastu!VK tagasiostu kampaania

Kampaanias osalevad kõik kliendid, kes toovad kampaaniaperioodil Valge Klaari esindussalongi mistahes vana telefoni, mille väärtus on vähemalt 48 € ning vahetavad selle uue iPhone’i mudeli vastu. Kui vana seadme väärtus on vähemalt 48 €, lisab iDeal Group AS omalt poolt vana seadme väärtusele 100 € boonussummana uue iPhone’i ostmiseks.

Perioodi ja täpsemad kampaania reeglid leiad siit.


Nb! Hind on indikatiivne, reaalne väärtus selgub salongis kohapeal! Kui seade on hooldatud mujal kui ametlikus hoolduses ja sisaldab mitteoriginaalvaruosi siis võib seade osutuda tagasiostuks mittesobivaks.


Vaata meie iPhone'i valikut


Uuenda


Too kasutatud seade meile.
Võta uus Apple'i toode parema hinnaga.

Mugav võimalus uuendada oma seadmeid jätkusuutlikult.

 

Uus Apple'i seade soodsamalt

Too oma mistahes töötav arvuti, telefon, tahvelarvuti või nutikell meile ja saa uus Apple'i seade kasutatud seadme väärtuses odavamalt.

 

Võtame korraga vastu kuni 5 seadet

Kasutatud seadmed tuleb tuua meie esindusse, kus hinnatakse nende väärtust, kuid indikatiivse hinna saad teada siin lehel. Vana seade võib olla mistahes tootja tahvelarvuti, telefon või arvuti.

 

Oma vana seadme vahetamiseks tee järgmist:


1. Tule oma seadmega meie esindusse. Kõikide tootjate seadmed on oodatud.

2. Me hindame Sinu vana seadme ära. Ainus nõue on see, et seade peab olema töötav - kui see nupust sisse lülitub, siis on sellel ka väärtus.

3. Kui tagasiostu hind Sulle sobib, siis aitame Sul välja valida uue toote ning saada selle hinnast kohe oma vana seadme väärtuses allahindlust.

NB! Tagasiostuks on vajalik lülitada välja Find My funktsioon, mille jaoks on tarvis mäletada oma Apple ID kasutajatunnust ja parooli.


Kampaania tingimused:


1. KORRALDAJA

Kampaaniat korraldab iDeal Group AS, registreeritud asukoht Tallinn, Tartu mnt 80, registrikood 10390835 (edaspidi: Korraldaja).


 • 2.1. Kampaania ,,Vaheta vana telefon uue iPhone’i vastu“ (edaspidi ,,kampaania”) toimub ajavahemikul 05.01 - 27.06.2024 (edaspidi kampaaniaperiood).

  2.2. Kampaanias osalevad kõik kliendid, kes toovad kampaaniaperioodil Valge Klaari esindussalongi mistahes vana telefoni, mille väärtus on vähemalt 48 € ning vahetavad selle uue iPhone’i mudeli vastu

  2.3. Kui vana seadme väärtus on vähemalt 48 €, lisab iDeal Group AS omalt poolt vana seadme väärtusele 100 € boonussummana uue iPhone’i ostmiseks.

  2.4. Seade hinnatakse salongis kohapeal salongitöötaja poolt. Seadme eest saadavat summat koos boonusega saab kasutada kohapeal uue toote ostmiseks.

  2.5. Kui tagasiostu hind on sobilik, siis aidatakse kliendil salongis kohapeal valida uus toode ning saada hinnast koheselt soodustust vastavalt vana toote väärtusele. Soodustus laieneb ainult uutele, laos olevatele iPhone mudelitele. Soodustus ei laiene hoolduse teenustele ja koolitustele.

  2.6. Kampaania raames saab uue seadme ostuks tagasi tuua kuni 5 vana seadet, kuid boonus lisatakse ühe, kõige kallima seadme väärtusele, mille väärtus on vähemalt 48 €.

  2.7. Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele ning nendega nõustumist.

  2.8. Vana seadme eest saadavat summat ei hüvitata kliendile rahas ega kinkekaardina. Summat koos boonusega saab kasutada ainult uue toote ostmiseks samal hetkel, kui vana seade salongi tuuakse.

  2.9. Kampaania rakendub nii era- kui ärikliendile.

  2.10. iDeal Group AS-l on õigus kampaaniaperioodil muuta kampaania tingimusi või kampaania enne tähtaega lõpetada.

 • 3.1. Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt iDeal Group AS isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt https://www.valgeklaar.ee/privaatsuspohimotted). Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

  3.2. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

  3.3. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega ,,Tagasiostukampaania” hiljemalt 27.07.2024 e-mailile klienditugi@valgeklaar.ee

  *iPhone 15 Pro näidispakkumises välja toodud hind kehtib toote ostmiseks juhul, kui klient tagastab ideaalses seisus iPhone 13 Pro 128 GB mudeli, mille väärtus on 300 €. iDeal Group AS lisab omalpoolt boonusena 100 € ning allahindlus uue iPhone 15 Pro ostmiseks on kokku 400 € (koos KM-ga).